• Beseda

• 9. 4. 2024
      • Žiaci odborného učilišťa a 9.A triedy, sa dnes oboznámili s kompenzačnými pomôckami, ktoré zjednodušujú život nevidiacim ako aj osobám so zbytkami zraku. Ďakujeme pani Potoczkej z ÚNSS.

• Upracme Slovensko

• 5. 4. 2024
      • Žiaci OU našej školy sa zapojili do celoslovenského projektu "Upracme Slovensko", keď v okolí našej školy vyčistili priľahlé trávnaté plochy a okolie Rožňavského potoka, ako aj dvora našej školy.

Zapojením do tohto projektu nám organizátor tej akcie zabezpečil pracovný materiál za ktorý ďakujeme. Ďakujeme aj žiakom z OU za veľkú snahu pomôcť.

• Dopravné ihrisko

• 5. 4. 2024
      • Vo štvrtok, 4.4.2024 si žiaci V. A na hodine vlastivedy zopakovali, osvojili a precvičili pravidlá cestnej premávky na dopravnom ihrisku pod vedením triedneho učiteľa.