V mesiaci október žiaci všetkých troch ročníkov odboru Stavebná výroba - Maliarske a natieračské práce, vykonávali odborný výcvik v Reedukačnom centre Mlynky - Biele Vody. Pod vedením majstrov odborného výcviku sa postupne postarali o maľovku chodieb, ale aj spoločenských priestorov.
Po jesenných prázdninách sa do Reedukačného centra opäť vrátia, aby pokračovali v maliarskych prácach.