Dnes sme sa v príjemnej a slávnostnej atmosfére rozlúčili s našimi žiakmi tretích ročníkov odborného učilišťa. Počas stretnutia si prevzali výučné listy, vysvedčenia a všetky potrebné dokumenty, ktoré budú sprevádzať ich ďalšie životné a pracovné kroky. 📜🎓
V školskej kuchynke zavládla slávnostná, ale aj trochu dojímavá atmosféra. Spoločne sme si popriali všetko dobré do budúcnosti, posedeli pri spoločnom obede 🍽️, pochutnali si na koláčikoch 🍰 a zaspomínali na roky strávené v našej škole.
Milí absolventi, ďakujeme vám za všetky spoločné chvíle, úsmevy, zážitky a spomienky. ❤️ Budete nám chýbať a veríme, že aj na našu školu budete spomínať s úsmevom.
Do ďalšieho života vám prajeme veľa zdravia, pracovných úspechov, správnych rozhodnutí, odvahy plniť si svoje sny a veľa ľudí, ktorí vás budú podporovať na vašej ceste. 🍀💙
Nech sa vám darí a nezabudnite, že dvere našej školy pre vás zostanú vždy otvorené. 🏫❤️