• Prax maliarov

• 23. 4. 2024
      • Odborný výcvik žiakov 1. ročníka odboru maliar prebieha v mesiaci apríl na internáte školy.

• Prvá pomoc

• 23. 4. 2024
      • Žiakom 1.A, 2.A a 7.D starší spolužiaci z OU pod vedením pani majsterky Čiškovej ukázali ako obviazať rôzne typy rán. Žiaci si tieto aktivity s radosťou vyskúšali a tak si rozšírili svoje vedomosti o poskytovaní prvej pomoci.

• Príprava pudingu

• 23. 4. 2024
      • V našej cvičnej kuchynke si žiaci 1.A, 2.A a 7.D vyskúšali na hodine pracovného vyučovania varenie pudingu.

• Divadlo

• 23. 4. 2024
      • Žiaci 1.A, 2.A a 7.D navštívili v rámci hodín sloveského jazyka Gemerskú knižnicu Pavla Dobšinského, kde sa zoznámili s rozprávkovými knihami a zahrali si bábkové divadlo.

• MD detskej knihy

• 23. 4. 2024
      • Pri príležitosti Medzinárodného dňa detskej knihy žiaci tried II.C a IV. C VJM navštívili mestskú knižnicu, kde si pozreli bábkové predstavenie, prelistovali niekoľko krásnych rozprávkových kníh a na záver prešli po edukačnom chodníku, ktorý je zaujímavosťou v areáli knižnice.