• 28. 3. 2024
      • Žiaci 2. stupňa a OU sa v tvorivých dielňach Gemerského osvetového strediska oboznámili s technikami príprav a výroby rôznych ozdôb v rámci Veľkonočných sviatkov.

• 27. 3. 2024
      • Žiaci 1.A, 2.A a 7.D si spríjemnili vyučovanie aj výrobou veľkonočných zapichovátiek. Svojimi výrobkami obdarovali aj naše vedenie školy a zapriali im príjemné prežitie veľkonočných sviatkov.

• Majstrovstvách Slovenska vo florbale

• 27. 3. 2024
      • Našu školu na Majstrovstvách Slovenska Špeciálnych olympiád Slovensko vo florbale v meste Modra reprezentovali S. Horvátová, J. Mako, M. Mako, A. Konya, V. Karalo. Družstvo obsadilo krásne 3. miesto za umiestnenie im blahoželáme a ďakujeme.

• 27. 3. 2024
      • Veľkonočné tvorivé dielne žiakov- aktivita, ktorá rozvíja manuálnu zručnosť, výtvarnú kreativitu, slovnú zásobu a dopĺňa množstvo vyučovacích predmetov.

Naše tvorivé dielne dnes prebiehali v príjemnej atmosfére, plnej skvelých výtvorov našich šikovných žiakov 3.A,3.B,4.A,6.A,7.A,7.D,8.A,8.B a 9.A.

• Tvorivé dielne - Mlynky

• 27. 3. 2024
      • V rámci tvorivých dielní sme si so žiakmi z elokovaného pracoviska Mlynky - Biele Vody pripomenuli blížiace sa najkrajšie sviatky jari, Veľkú noc. Spoločne sme vytvorili veľkonočné vajíčka, zajačikov a sliepočky. Aj keď sme jemnej motorike dali riadne zabrať, žiaci si aktivitu užili a vzájomne si pomáhali.